Dünya yapı endüstrisindeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip eden Ev-Sa, konularında uzman mühendis ve mimar kadroları ile ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını ve deprem riskini göz önünde bulundurarak, yapımı kolay, maliyeti düşük, deprem için tam güvenli ve kullanıcı için konfor düzeyi yüksek yapı inşa etmeyi hedeflemektedir. Hafif çelik yapı sistemli müstakil konutların lüks olmaktan çıkıp ülkemiz için bir gereklilik olduğunu ve insanımızın daha konforlu bir hayata sahip olmasının bir hayal olmadığına inanan Ev-Sa, bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirket prensibi; Teknolojiyi, kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda sunmak için kullanmaktır. Yapısal Çelik ve dünya standartlarına uygun bir imalat kalitesine ulaşmak amacı ile firmamız bünyesinde kalite kontrol birimi kurulmuştur. Bu birim zaman zaman diğer kuruluşlarında talepleri üzerine bu kuruluşların imalatlarının da kalite kontrollerini yapmaktadır.

Ev-Sa, yüksek standartlarda kaliteli malzeme kullanarak, konforlu ve güvenilir seçenekler sunan, teknolojisi üstün bir ev markasıdır.